08 Września 2021

Zakończenie pracy zawodowej Dr inż. Ewy Konys – Zastępcy Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa Drukuj

Z dniem 31 sierpnia 2021 r. Pani Dyrektor dr inż. Ewa Konys zakończyła pracę zawodową jako Zastępca Wielkopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Przez 21 lat pełniła funkcję Wicedyrektora WIORiN w Poznaniu i przez ten czas dała się poznać jako wspaniały szef, posiadający szeroką wiedzę nie tylko z zakresu ochrony roślin ale także szeroko pojętego rolnictwa oraz ogrodnictwa, a jednocześnie, co ogromnie ważne przy zarządzaniu tak dużą grupą pracowników, posiadającą wspaniałe umiejętności interpersonalne. W swojej pracy Pani Dyrektor wykazywała się nie tylko działalnością merytoryczną ale także umiejętnością radzenia sobie z wszelkimi nowymi działaniami jakie zmieniające się przepisy stawiały przed WIORiN w Poznaniu. Dla każdego z pracowników zawsze miała dobrą radę i miłe słowo, które motywowały do dalszej pracy. Pracę Pani Dyrektor Ewy Konys pięknie podsumował Wojewódzki Inspektor Adam Błochowiak w swoim liście:

 

                                                                                                     

Dziękujemy Pani Dyrektor Ewie Konys za te 21 lat wspólnej pracy i życzymy aby emerytura wypełniona była pięknymi dniami spędzanymi z rodziną oraz przyjaciółmi a także umożliwiła realizację pasji i działań, na które nigdy nie było czasu w trakcie pracy zawodowej.

 

 

Autor tekstu i zdjęć: Paulina Migdalska-Kustosik

 

 

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim  i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2019, poz. 1231 z późn. zm.). WIORiN wyraża zgodę na wykorzystanie całości lub części powyższej informacji, pod warunkiem podania źródła i odnośnika do adresu strony internetowej http://piorin.gov.pl/wiorin/wielkopolskie