14 Września 2021

WIORiN w Poznaniu jak zawsze chętny do kontynuowania współpracy z IOR-PIB w Poznaniu Drukuj

Pan Profesor dr hab. Marek Mrówczyński przesłał do Wielkopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Poznaniu Adama Błochowiaka list z podziękowaniami za wzięcie udziału w obchodach jubileuszowych 70-lecia IOR-PIB w Poznaniu jednocześnie wyrażając nadzieję na dalszą współpracę na rzecz polskiego rolnictwa oraz szeroko pojętej ochrony roślin.

 

                                                                                          

 

Panie Profesorze! WIORiN w Poznaniu dziękuje za zaproszenie na uroczystości oraz dotychczasową tak owocną współpracę. Jednocześnie zapewniamy o niezmiennej chęci do dalszej współpracy, która ma na celu wspomaganie rolników w ich trudnej pracy.

 

 

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim  i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2019, poz. 1231 z późn. zm.). WIORiN wyraża zgodę na wykorzystanie całości lub części powyższej informacji, pod warunkiem podania źródła i odnośnika do adresu strony internetowej http://piorin.gov.pl/wiorin/wielkopolskie