23 Września 2022

Festiwal Roślin w Olsztynie Drukuj

24 i 25 września br. w Hali Sportowej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, przy ul. Prawocheńskiego 7, po raz kolejny organizowana jest  jesienna edycja targu roślin doniczkowych - wielki market roślin w supercenach Kortowo 2022, czyli raju dla tych, którzy kochają rośliny i chcą nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalnego, naturalnego klimatu.

 

Organizatorzy, już po raz czwarty szykują nowe odmiany, zmieniają ofertę, dodają literaturę dla początkujących i trochę gadżetów dla pasjonatów.

 

Przy tej okazji przypominamy, że, że rośliny pochodzące bezpośrednio od ich producentów, nie muszą być zaopatrzone w paszporty roślin. Podobnie, gdy kolekcjoner ogrodnik / hobbysta będzie wymieniał się roślinami z innym ogrodnikiem, to nie musi być wpisany do rejestru podmiotów profesjonalnych, a rośliny te będą mogły być przekazane bezpośrednio drugiemu hobbyście bez paszportu roślin.

 

Po więcej informacji związanych z nabywaniem roślin przeznaczonych do sadzenia zapraszamy do naszego serwisu internetowego: http://piorin.gov.pl/zdrowie-roslin/paszportowanie-roslin/informacje-ogolne/

 

 

Więcej informacji o tym wydarzeniu na FB i pod linkiem: https://mazury.travel/wydarzenie/festiwal-roslin-w-olsztynie-wielki-market-roslin-w-supercenach-kortowo-2022/

 

 


lista aktualności