18 Lutego 2020

Zagrożenia związane z wymianą handlową w województwie warmińsko-mazurskim

Międzynarodowy Rok Zdrowia Roślin stwarza niepowtarzalną okazję do przypomnienia społeczeństwu na całym świecie, że rośliny są bardzo ważne dla naszego życia i wiele im zawdzięczamy, chociażby dlatego, iż stanowią żywność dla nas i dla wielu zwierząt.
więcej
11 Lutego 2020

Mazurskie Agro Show w Ostródzie

Dzięki uprzejmości Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych mieliśmy możliwość uczestniczenia w Mazurskim Agro Show w Ostródzie.
więcej
24 Stycznia 2020

Mazurskie AGRO SHOW - 8-9 luty 2020 Ostróda

MAZURSKIE AGRO SHOW co roku otwiera sezon wystaw rolniczych. W tym roku my również bierzemy udział w tym wydarzeniu.
więcej
20 Grudnia 2019

„Świat roślin” - wizyta uczniów SP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Kopernika w Oddziale w Gołdapi

11 grudnia 2019 r. uczniowie klasy 0A SP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Kopernika w Gołdapi wraz z opiekunkami odwiedzili WIORIN w Olsztynie Oddział w Gołdapi.
więcej
17 Grudnia 2019

Zdrowie roślin. Warsztaty w Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku.

W Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku, w klasie II Technikum Agrobiznesu, odbyła się lekcja związana ze zdrowiem roślin, ze szczególnym uwzględnieniem integrowanej ochrony roślin ...
więcej
14 Grudnia 2019

Narada

Nowe prawo Unii Europejskiej dotyczące zdrowia roślin oraz Międzynarodowy Rok Zdrowia Roślin 2020 były tematami przewodnimi narady Warmińsko-Mazurskiego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa z kierownikami Oddziałów terenowych.
więcej
1  2  3  4  5  6  7