06 Maja 2024

Egzamin z paszportowania roślin i baza pytań do pobrania

Zmiany w regulaminie egzaminu potwierdzającego posiadanie wiedzy dotyczącej wykonywania ocen do celów wydawania paszportów roślin. Do pobrania baza pytań do egzaminu
więcej
21 Maja 2024

„Drzwi otwarte” w śląskim WIORiN z okazji Międzynarodowego Dnia Zdrowia Roślin

13. maja w WIORIN w Katowicach i dziesięciu oddziałach terenowych oraz w Oddziale Centralnego Laboratorium w Katowicach, Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Zdrowia Roślin.
więcej
21 Maja 2024

Szkolenie w bielskim „OGRODNIKU” z pielęgnacji roślin balkonowych i rabatowych

13 maja w ramach majowego Międzynarodowego Dnia Zdrowia Roślin bielski oddział WIORiN przeprowadził w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bielsku-Białej prelekcję dla uczniów i szkolenie dla działkowiczów.
więcej
20 Maja 2024

Nagrody w konkursie „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy’’ rozdane!

Inspektorzy WIORiN w Katowicach, Oddziału w Raciborzu mieli przyjemność wziąć udział w jury konkursowym do powiatowego etapu konkursu plastycznego pt. „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy’’ organizowanego przez jednostkę KRUS w Raciborzu.
więcej
16 Maja 2024

Zabiegi środkami ochrony roślin techniką lotniczą w lasach województwa śląskiego

Akcje ograniczenia występowania osnui gwiaździstej efektywnie chronią trwałość obszarów leśnych i zabezpieczają przed dalszym rozmnażaniem i migrowaniem groźnych szkodników.
więcej
08 Maja 2024

Świętujemy Międzynarodowy Dzień Zdrowia Roślin. 13. maja zapraszamy na dni otwarte w śląskim WIORiN

13 maja w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Katowicach i w Głównym Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa, Oddziale Centralnego Laboratorium w Katowicach, jak co roku, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Zdrowia Roślin.
więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    11