21 Grudnia 2022

NARADA WOJEWÓDZKIEGO INSPEKTORA Z KIEROWNIKAMI DZIAŁÓW I ODDZIAŁÓW WIORIN Drukuj

treść komunikatu w postaci dźwiękowej:

 

W dniu 14 grudnia 2022 r. odbyła się narada Kierowników Działów i Oddziałów z Pomorskim Wojewódzkim Inspektorem Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

         Na naradzie zostały przedstawione bieżące zagadnienia w obszarze funkcjonowania Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Gdańsku.  Ponadto omówiono wyniki kontroli Oddziałów Wojewódzkiego Inspektoratu z  zakresu nadzoru fitosanitarnego, nadzoru nasiennego  oraz ochrony roślin i nawozów  przeprowadzonych w bieżącym roku. Kierownicy Oddziałów Granicznych w Gdańsku  i Gdyni przedstawili zrealizowane w 2022 roku  zadania w zakresie kontroli fitosanitarnych towarów importowanych i eksportowanych do krajów trzecich. W trakcie spotkania Kierownicy Oddziałów omówili problemy i trudności napotkane podczas realizacji zadań ustawowych w 2022 roku, natomiast Kierownicy Działów przedstawili szczegółową informację dotyczącą zaleceń do pracy dla Oddziałów Wojewódzkiego Inspektoratu na kończący się rok.

Na zakończenie Wojewódzki Inspektor,  Andrzej Kania podziękował wszystkim pracownikom za sumienną pracę na rzecz ochrony roślin i nasiennictwa, życząc jednocześnie zdrowia i wszelkiej pomyślności z okazji zbliżających się Świąt  Bożego Narodzenia.

 

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2019, poz. 1231 z późn. zm.). GIORiN wyraża zgodę na wykorzystanie całości lub części powyższej informacji, pod warunkiem podania źródła i odnośnika do adresu strony internetowej www.piorin.gov.pl


lista aktualności