Logo Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa

Oddział w Białej Podlaskiej

 


Godziny urzędowania

poniedziałek, środa-piątek  7 30 - 15 30

wtorek: 7 30 - 1800

 

ul. Kolejowa 13
21-500 Biała Podlaska
tel.:  83 344 33 76
fax: 83 343-36-74

Mapa dojazdu: Google Maps

 

Pracownicy:

  1. Arkadiusz Cyran, Kierownik oddziału

  2. Marta Burczaniuk, Starszy specjalista,

  3. Bogusława Tur, Starszy specjalista

  4. Ryszard Pyrka, Starszy specjalista

  5. Regina Szyc, Starszy inspektor

  6. Gabriela Sidorowicz, inspektor

  7. Joanna Weremkowicz, inspektor


 


 

   

Oddział w Biłgoraju


Godziny urzędowania

poniedziałek, środa-piątek  7 30 - 15 30

wtorek: 7 30 - 1800

 

ul. Plac Wolności 8
23-400 Biłgoraj
tel.: 84 686-27-44
fax: 84 686-27-44

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

  1. Małgorzata Ciupak,  Kierownik oddziału

  2. Grażyna  Ćwik-Proć, Starszy specjalista

  3. Mariola Polska, Starszy inspektor

  4. Dołomisiewicz Dariusz, Starszy inspektor 


 


 

   

Oddział w Chełmie


Godziny urzędowania

poniedziałek, środa-piątek  7 30 - 15 30

wtorek: 7 30 - 1800

 

ul. Plac Niepodległości 1
22-103 Chełm
tel.: 82 563-24-45, 82 563-25-65
fax: 82 563-25-85

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

  1. Teresa Tołyż, Kierownik Oddziału

  2. Joanna Słomka, Starszy specjalista

  3. Jarosław Wolnicki, Starszy specjalista

  4. Jolanta Huszcza, Starszy specjalista

  5. Jacek Pawluk, Specjalista

  6. Monika Parol – Inspektor 
  7. Katarzyna Dąbrowska, Starszy inspektor


 


 

Oddział w Hrubieszowie


Godziny urzędowania

poniedziałek, środa-piątek  7 30 - 15 30

wtorek: 7 30 - 1800

 

ul. Plac Wolności 15 
22-500 Hrubieszów
tel. 84 696 44 99

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

 

  1. Bożena Dzirba, Kierownik Oddziału

  2. Bożena Pukaluk, Starszy specjalista

  3. Jarosław Hukaluk, Starszy specjalista

  4. Sławomir Ożóg, Starszy inspektor

  5. Anna Błaszczuk, Inspektor


 


 

Oddział w Janowie Lubelskim

 

Godziny urzędowania

poniedziałek, środa-piątek  7 30 - 15 30

wtorek: 7 30 - 1800

 

Jana Zamoyskiego 99

23-300 Janów Lubelski
tel.:  15 8235039
fax: 15 8235039

o-janow-lubelski@piorin.gov.pl

Mapa dojazdu: Google Maps

 

Pracownicy:

  1. Marian Szkup - Kierownik Oddziału

  2. Izabela Ożyp - Specjalista

 

 

 

 

Oddział w Kraśniku

 

Godziny urzędowania

poniedziałek, środa-piątek  7 30 - 15 30

wtorek: 7 30 - 1800

 

ul. Oboźna 38
23-200 Kraśnik
tel. 81 825-27-15
fax: 81 825-27-15

Mapa dojazdu: Google Maps


 

Pracownicy:

  1. Małgorzata Ozon, Kierownik oddziału

  2. Dariusz Chojecki, Starszy specjalista

  3. Aniela Banach,Starszy inspektor

  4. Emilia Rutkowska, Specjalista

  5. Dorota Wiertel, Inspektor

Oddział w Lublinie

 
 

 


 

Godziny urzędowania

poniedziałek, środa-piątek  7 30 - 15 30

wtorek: 7 30 - 1800

 

ul. Diamentowa 6
20-447 Lublin
tel.: 81 749-41-70
fax: 81 749-41-71

Mapa dojazdu: Google Maps


 

Pracownicy:

  1. Jagna Polkowska-Rogala, Kierownik Oddziału,

  2. Agnieszka Dziuba, Starszy specjalista

  3. Mirosław Olejnik, Starszy specjalista

  4. Paweł Rowiński, Starszy specjalista

  5. Karol Chmielewski, Specjalista

  6. Krzysztof Sawicki, Specjalista

  7. Sidor Sylwia,  Specjalista

  8. Adam Rusztyn, Specjalista

  9. Jolanta Piątek, Specjalista

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddział w Łęcznej


Godziny urzędowania

poniedziałek, środa-piątek  7 30 - 15 30

wtorek: 7 30 - 1800

 

ul. Jana Pawła II 95

21-010 Łęczna

tel. 81 752 00 63

fax 81 752 00 63

Mapa dojazdu: Google Maps


 

Pracownicy:

  1. Tomasz Jaworski, Kierownik oddziału

  2. Iwona Wardak,  Starszy specjalista

  3. Grzegorz Janociński, Starszy specjalista

  4. Magdalena Wojtal – Starszy inspektor

Oddział w Łukowie



Godziny urzędowania

poniedziałek, środa-piątek  7 30 - 15 30

wtorek: 7 30 - 1800

 

ul. Warszawska 22
21-400 Łuków
tel.: 25 798-23-45
fax: 25 798-46-39

Mapa dojazdu: Google Maps


 

Pracownicy:

  1. Marzanna Solarska, Kierownik oddziału

  2. Robert Michalak, Starszy specjalista

  3. Ewa Chromiak,Starszy specjalista

  4. Krzysztof Pucyk, Starszy specjalista

  5. Ewa Gryczka, Starszy specjalista

  6. Iwona Maciejewska, Starszy  inspektor 

Oddział w Opolu Lubelskim



Godziny urzędowania

poniedziałek, środa-piątek  7 30 - 15 30

wtorek: 7 30 - 1800

 

ul. Kaliszańska 20
24-300 Opole Lubelskie
tel.: 81 827-27-64
fax: 81-827-27-64

Mapa dojazdu: Google Maps


 

Pracownicy:

  1. Piotr Fiuk,  Kierownik oddziału

  2. Andrzej Góra, Starszy specjalista

  3. Marcin Dec, Starszy specjalista 

  4. Bartłomiej Czerwiński, Starszy specjalista

  5. Agnieszka Kramek - Czapla, Starszy specjalista

  6. Joanna Rosińska - Specjalista

Oddział w Parczewie



Godziny urzędowania

poniedziałek, środa-piątek  7 30 - 15 30

wtorek: 7 30 - 1800

 

ul. Plac Wolności 7
21-200 Parczew
tel.: 83 354-24-86
fax: 83 354-24-86

Mapa dojazdu: Google Maps


 

Pracownicy:

 

  1. Justyna Chłap, Starszy specjalista p.o. Kierownika Oddziału

  2. Marta Romańczuk, Starszy Specjalista

  3. Łukasz Kucyk, Specjalista

  4. Beata Trubaj, Starszy inspektor

  5. Piotr Skubisz, inspektor

Oddział w Puławach



Godziny urzędowania

poniedziałek, środa-piątek  7 30 - 15 30

wtorek: 7 30 - 1800

 

ul. Aleja Królewska 19
24-100 Puławy
tel.: 81 886-47-58
fax: 81 886-47-58

Mapa dojazdu: Google Maps


 

Pracownicy:

 

  1. Mariusz Piwoński -  Kierownik Oddziału 

  2. Agnieszka Kruk, Starszy specjalista

  3. Wiesława Maciejewska, Starszy specjalista

  4. Sławomir Rojek, starszy Specjalista

  5. Magdalena Szymanek, Starszy specjalista

  6. Joanna Furtak, starszy Specjalista

  7. Magdalena Jakubowska, Starszy specjalista

  8. Adam Łysoń - Starszy specjalista

  9. Aurelia Siudaj, Starszy  inspektor

  10. Alicja Grzejda. inspektor

Oddział w Radzyniu Podlaskim



Godziny urzędowania

poniedziałek, środa-piątek  7 30 - 15 30

wtorek: 7 30 - 1800

 

ul. Międzyrzecka 96
21-300 Radzyń Podlaski
tel.: 83 352-89-16
fax: 83-352-89-16

Mapa dojazdu: Google Maps


 

Pracownicy:

 

  1. Iwona Korólczyk, Kierownik 

  2. Katarzyna Kowalik, Starszy specjalista

  3. Jarosław Czapski, Starszy specjalista

  4. Anna Betka, Specjalista

  5. Ewa Tokarska – Inspektor

Oddział w Tomaszowie Lubelskim


Godziny urzędowania

poniedziałek, środa-piątek  7 30 - 15 30

wtorek: 7 30 - 1800

 

ul. Kościuszki 24
22-600 Tomaszów Lubelski
tel.: 84 664-39-43
fax: 84 664-39-43

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

  1. Marian Wodziński, Kierownik oddziału

  2. Elżbieta Górska, Starszy specjalista

  3. Katarzyna Nowak, Starszy specjalista

  4. Agnieszka Berezecka, Starszy specjalista

  5. Aneta Grzeszczuk, Inspektor.

  6. Agata Pisarczyk, Inspektor

Oddział we Włodawie


Godziny urzędowania

poniedziałek, środa-piątek  7 30 - 15 30

wtorek: 7 30 - 1800

 

ul. Przechodnia 22
22-200 Włodawa
tel.: 82 572-14-34
fax: 82 572-14-34

Mapa dojazdu: Google Maps


 

Pracownicy:

  1. Wiesław Koszuta, Kierownik Oddziału

  2. Ewelina Wilkowska, Starszy Inspektor

  3. Agnieszka Dydiuk , Inspektor

  4. Anna Kozigrodzka, Inspektor

Oddział w Zamościu


Godziny urzędowania

poniedziałek, środa-piątek  7 30 - 15 30

wtorek: 7 30 - 1800

 

ul. Partyzantów 94
22-400 Zamość
tel.: 84 627-13-14, 84 638-57-26
fax: 84 627-13-14

Mapa dojazdu: Google Maps

Pracownicy:

  1. Marta Zawiślak, Kierownik Oddziału

  2. Elżbieta Krzyszczuk, Starszy specjalista

  3. Anna Kasperczuk, Starszy specjalista

  4. Anna Sadłowska, Specjalista

  5. Arnika Małasiuk, Starszy Inspektor

  6. Agnieszka Monik, Starszy inspektor

  7. Marlena Misztal, Inspektor


 


 

   
Zgłoś błąd